Izvēlne
Jūsu pirkums

Izgatavojam arī individuālā izmēra slīplentes metālasptrādei, kokapstrādei, kompozītmateriāliem u.c.

Slīpdiski

Slīpēšans disku veidi

Fibro disks - abrazīvs disks izgatavots uz izturīgas pamatnes. Īpaši piemērots virsmas raupjai pirmapstrādei, rūsas noņemšanai un vietās kur grūti piekļūt ar lapiņdisku vai ar slīpdisku. Dažāda abrazīvā grauda frakcija nodrošina vēlamo slīpēšanas intensitāti un agresivitāti.

Lapiņdisks - abrazīvais disks ar īpašā veidā novietotu abrazīvo virsmu. Abrazīva novietojums paildzina diska kalpošanas laiku, līdz pat 30% lielāka par fibrodiskiem. Pieejami dažādi abrazīvā grauda frakcijas (virsmas).

Slīpdisks - slīpēšanas disks dažādu virsmu un materiālu slīpēšanai. Labi piemērots intensīvai un ilgstošai virsmas slīpēšanai.


Klingspor ir Eiropas Savienībā ražoti abrazīvie slīpdiski, kas tiek izgatavoti saskaņā ar augstākajiem kvalitātes standartiem. Slīpēšanas diski tiek izgatavot no dažādiem abrazīviem materiāliem, atbilstoši klienta vajadzībām.

Klingspor kvalitātes standarts

EXTRA - laba cenas/kvalitātes attiecība, universāla pielietojuma diski

SUPRA - profesionāli diski ar ilgu kalpošanas laiku un augstu griešanas efektivitāti

SPECIAL - augstākās klases profesionālie diski ar izcilu darbspēju

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību atbiilstoši Privātuma politikai!