Izvēlne
Jūsu pirkums

Izgatavojam arī individuālā izmēra slīplentes metālasptrādei, kokapstrādei, kompozītmateriāliem u.c.

180mm

Zīmols: Klingspor Kods: 286455
Vairumpircējiem individuāls cenu piedāvājums!Universāls griezējdisks METĀLAM.Tehniskā specifikācijaIzmēri180x2.5x22.23Saistvielas cietībaVidējaKvalitātes klaseExtraFormaPlakansApgr./min.8500Klingspor kvalitātes standartsExtra - laba cenas/kvalitātes attiecība, universāla pielietojuma diskiSupra - profesionāli diski ar ilgu kalpošanas laiku un augstu griešanas efektivitātiSpecial - augstākās klases profesionālie diski ar izcilu darbspēju..
2,11€
Bez nodokļa:1,74€
Zīmols: Klingspor Kods: 221161
Vairumpircējiem individuāls cenu piedāvājums!Plāns industriāla līmeņa griezējdisks profilētu tērauda un nerūsējošā tērauda (inox) izstrādājumu un cauruļu griešanai. Lieliska griešanas efektivitāteTehniskā specifikācijaIzmēri180x1.6x22.23Saistvielas cietībaCietaKvalitātes klaseSpecialFormaTaisnaApgr./min.8500Klingspor kvalitātes standartsExtra - laba cenas/kvalitātes attiecība, universāla pielietojuma diskiSupra - profesionāli diski ar ilgu kalpošanas laiku un augstu griešanas efektivitātiSpecial - augstākās klases profesionālie diski ar izcilu darbspēju  ..
3,03€
Bez nodokļa:2,50€
Rāda no 1 līdz 2 kopā 2 (Kopā lapu - 1)
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību atbiilstoši Privātuma politikai!