Klingspor abrazīvi metālapstrādei

Klingspor abrazīvi metālapstrādei

Klingspor abrazīvi metālapstrādei

Pieaugošas konkurences, tirgus svārstību ietekmē uzņēmuma ilgtspējas nodrošināšanai svarīgs faktors ir izmaksu optimizācija jeb efektīva ražošanas resursu izmantošana. Abrazīvu ražotājs Klingspor, kas Latvijā plaši pazīstams un novērtēts kokapstrādes un DIY (mājamatnieku) sektorā, pasaulē ir zināms kā inovatīvu un efektīvu abrazīvo materiālu ražotājs metālapstrādes un celtniecības sektoram. Latvijā pašlaik metālapstrādes industrijā šis ražotājs ir mazāk zināms un tādēļ SIA Baltic Abrasives sadarbībā ar ražotāju ir izvirzījis mērķi iepazīstināt Latvijas metālapstrādes un celtniecības uzņēmumus ar metālapstrādes produktiem. Lielākā veiktspēja par samaksāto cenu ir galvenais šo produktu raksturlielums.

Sākot ar 2015. gadu, Klingspor piedāvā tirgū jaunus augstākās kvalitātes produktus – griezējdiskus metālam, nerūsējošam tēraudam, sakausējumiem un cietiem metāliem.  Disku sastāvā izmantots alumīnija cirkonija grauds un īpaši cieta saistviela, kas ļauj uzrādīt augstus efektivitātes/agresivitātes/ilgmūžības rādītājus. Lai gan Z960TX 125mm/1mm griezējdiski tirgū tiek piedāvāti kopš šī gada februāra, tie jau pašlaik spējuši gūt augstu novērtējumu profesionāļu vidū.

 Vēl 2015. gada jaunāko produktu klāstā ietilpst lapiņdiski (lameļdiski) dažādam pielietojumam - metālam, nerūsējošam tēraudam, metinājuma šuvju apstrādei, virsmu attīrīšanai, malu slīpēšanai utt. Lapiņdisku piedāvājums ir izveidots tā, lai lietotājs varētu ērti izvēlēties un izmantot piemērotu risinājumu atbilstoši izmantojamam materiālam un mērķim.  Klingspor piedāvājums metālapstrādei iekļauj arī smilšpapīra lentes instrumentiem un darbagaldiem gan metāla virsmu un metinājuma šuvju pirmapstrādei, gan virsmas sagatavošanai tālākai apstrādei, fibrodiskus, slīpdiskus, smilšpapīra izstrādājumus utt. Visi produkti atbilst augstākajām drošības prasībām un ir plaši atzīti Eiropā un citur pasaulē.

Lai izvēlētos atbilstošos abrazīvos materiālus, vislabāk ir vaicāt speciālistam un izmēģināt piedāvātos materiālus, tādēļ SIA Baltic Abrasives piedāvā iespēju iepazīties ar jaunākajiem Klingspor produktiem un izmēģināt tos tieši klienta ražotnē/darba vietā atbilstoši veicamo darbu specifikai un intensitātei. Savukārt ražotāja inovatīvās tehnoloģijas, ilgā pieredze un lielie ražošanas apjomi ļauj piedāvāt mums šos produktus tirgū par labāko cenu.   

SIA Baltic Abrasives piedāvā klientiem profesionālās klases abrazīvos materiālus par pieejamu cenu, nodrošinot labāko cenas/kvalitātes attiecību tirgū. Piegādājam abrazīvos materiālus gan profesionāliem metālapstrādes un kokapstrādes uzņēmumiem, būvniecības  pakalpojumu sniedzējiem, amatniekiem, gan arī tirdzniecības, nomas uzņēmumiem u.c.  Veicam operatīvu pasūtījumu izpildi un meklējam piemērotāko  risinājumu katrai konkrētajai klienta vajadzībai.

Nodrošinām arī abrazīvo smilšpapīra lentu izgatavošanu/pielāgošanu klienta vajadzībām īsā laikā un arī nelielos apjomos.

Organizējam abrazīvu operatīvu piegādi, piedāvājam izdevīgus apmaksas nosacījumus, izpildām nestandarta pasūtījumus un meklējam risinājumus ražošanas efektivizēšanai, sadarbojoties ar Klingspor tehniskajiem ekspertiem.

Mūsu esošo un jauno klientu papildu ērtībai izveidots interneta veikals/katalogs www.smilspapirubaze.lv, kur klients var veikt pasūtījumus vai iepazīt piedāvāto produktu pamatīpašības.

 

Kontaktinformācija:

K. Ulmaņa gatve 2, Rīga, LV-1004, Latvija 
Tel.: 676212169
Mob. tel.: 29144549; 29487296
E-pasts: balticabrasives@balticabrasives.lv
Māja lapa: www.smilspapirubaze.lv

Smilšpapīru bāze © 2016; tālr 67612169; K. Ulmaņa gatve 2, Rīga; info@smilspapirubaze.lv

Smilšpapīru bāze © 2016; tālr 67612169; K. Ulmaņa gatve 2, Rīga; info@smilspapirubaze.lv